Závada a Nevšová B uhrály první body, Dým Team klopýtl


V neděli 23. listopadu se odehrálo 4. kolo AFLS. První utkání dne nabídlo souboj aktuálně poslední Závady s předposledním Rádbeers. Zápas nabídl divákům spíše bojovnost než krásu a jako první se v něm radovali hráči Rádbeers, kteří se dostali do vedení. Závada se však nevzdala a ještě do konce poločasu se jí podařilo utkání srovnat. Ve druhé půli se obě mužstva snažila strhnout zápas ve svůj prospěch, což se nakonec podařilo díky 2 vstřeleným gólům Závadě a celé utkání vyhrála 3:1.

Ve druhém utkání dne se střetla mužstva KGB a Dým Teamu. Úvod zápasu patřil týmu KGB, který dokázal potrestat chybu soupeře a rychle se ujal vedení. Tato rychlá branka měla na utkání velký význam, protože hráči KGB se poté soustředili primárně na defenzívu a branku soupeře ohrožovali pouze z rychlých brejků, z nichž se jim jeden podařilo využít. A když potrestalo i další chybu soupeře, šlo mužstvo KGB do poločasu s třígólovým vedením. Dým Team se však ani tak nevzdával, ve druhé půli svého soupeře zatlačil a jenom díky vynikajícím zákrokům brankáře KGB a smůle v zakončení Dým Teamu zůstával výsledek nezměněn. Alespoň jiskřičku naděje vykřesal pro svůj tým Lukáš Dvořák, který zakončil přímý kop nádherně do šibenice. Více se ale už Dým Team nepodařilo, ale i po porážce 1:3 zůstává v čele soutěže.

Jako třetí v pořadí se představili ve vzájemném zápase Pivní armáda a Desperádos. Mužstvo Pivní armády se muselo obzvláště dát pozor před nejlepším střelcem soutěže Pavlem Holbou. To se jim ale nijak zvlášť nepodařilo, protože ostrostřelec Desperádos vstřelil do jejich sítě 2 branky. Celkově jich má již 8 a suverénně kraluje tabulce střelců. Pivní armádě se podařilo v závěru utkání alespoň zdramatizovat vstřelením kontaktní branky na 2:3, ale i přes závěrečný tlak zůstal výsledek nezměněn. Desperádos tak jsou v dosavadní tabulce na druhém místě.

Jako poslední se představila mužstva Nevšové B a Zpiťářů. Utkání se hrálo ve velkém tempu, kdy akce střídala akcí na obou stranách a dlouho oba týmy držely vynikající zákroky brankářů. Když se ale přece jen podařilo Zpiťářům vstřelit branku na 2:0, zdálo se že dovedou utkání do úspěšného konce. Nevšová se však nevzdala, v závěru utkání předvedla velký obrat a díky 4 vstřeleným brankám celé utkání ovládla 4:2.

Příští kolo se uskuteční v neděli 30. listopadu a kromě následujících utkání nabídne vyvrcholení celého Movemberu. Těšíme se vaši návštěvu!

5. kolo – 30. listopadu 2014:
Desperádos : Nevšová B 13:00
Dým Team : Pivní armáda 14:00
Rádbeers : KGB 15:00
Colibri TEAM : Závada 16:00


Napsat komentář