Souboj o první místo bez vítěze


V neděli 6.12. bylo odehráno v pořadí již 5. kolo AFLS. Divákům nabídlo napínavý souboj o první místo, který neměl vítěze, výhru KGB v souboji o třetí místo, nebo první získaný bod Rádbeers v soutěži.

TJ Betonárka Hrádek : Desperados 3 : 3

Hned jako první čekal diváky očekávaný souboj o první místo mezi 2 zatím stoprocentními celky soutěže – Betonárka Hrádek se utkala s Desperados. Nezaujatý divák se mohl těšit na vynikající fotbal a nutno říct, že nemohl být zklamán. Utkání nabídlo zajímavé situace na obou stranách, včetně krásných akcí, vynikajících zákroků brankářů i vypjatých situací, a dalo by se tak jistě označit jako nejlepší pozvánka na další průběh AFLS. Konečný nerozhodný výsledek 3:3 pak nechává boj o lídra soutěže stále otevřený, aktuálně jím jsou pouze díky lepšímu skóre hráči Desperados.

Záznam 1. poločasu:

Záznam 2. poločasu:

Pivní Armáda : KGB 2 : 5

Po zápase o čelo tabulky přišel hned souboj o 3. místo mezi týmy Pivní Armády a KGB. První poločas de facto již rozhodl o osudu celého utkání. Mužstvo KGB, které se celý zápas spoléhalo na hru ze zajištěné obrany a rychlé brejky, v něm prokázalo vysokou efektivitu využívání těchto kontrů, když hned pětici z nich dokázalo proměnit a ujalo se tak poločasového vedení 5:0. Po změně stran se sice podařilo zvýšením tlaku a zlepšenou hrou Pivní Armádě skóre snížit, ale i díky velké smůle v zakončení (dvakrát nastřelená konstrukce brány) to na víc než na korekci na 2:5 už nestačilo.

Zpiťáři : Slawex Wildcats 2 : 9

Jako třetí se divákům představili hráči Zpiťářů a Slawex Wildcats. Lépe do utkání vstoupily “Divoké kočky”, které se postupně ujaly vedení 3:1 a zdálo se, že si v pohodě dojdou za další výhrou. Zpitářům se však podařilo utkání ještě zdramatizovat kontaktní brankou a i nadále si dokázali vytvořit další šance k vyrovnání. Žádnou z nich však už nezužitkovali a tak udeřilo na druhé straně. V závěru už pak skórovali pouze hráči Slawex Wildcats a utkání tak skončilo jejich vítězstvím 9:2.

Rádbeers : Luhačovská 2 : 2

V posledním zápase dne se střetli Rádbeers a Luhačovská. Podle papírových předpokladů byl favoritem zápasu tým z Luhačovské, ale do vedení šli překvapivě po proměnění jedné z nemnoha šancí hráči Rádbeers. Luhačovská se pak logicky snažila nepříznivý vývoj utkání zvrátit, ale do přestávky se jí i přes velké množství šancí více než vyrovnat nepodařilo. Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil – šance si vytvářela de facto pouze Luhačovská a i přes vynikající zákroky brankáře Rádbeers dokázala přece jen jednu z nich proměnit a jít poprvé v zápase do vedení. Když už se zdálo, že utkání tak skončí očekávaným a těsným vítězstvím Luhačovské, předvedli hráči Rádbeers krásnou akci korunovanou vyrovnávací brankou. Žádná další pak už napadla a zápas tak skončil remízou 2:2, která pro Rádbeers znamená první získaný bod v letošním ročníku.

Záznam 1. poločasu:

Záznam 2. poločasu:

V neděli pokračujeme dalším kolem, čekají nás následující zápasy:

Luhačovská : Slawex Wildcats 14:00
Rádbeers : TJ Betonárka Hrádek 15:00
Desperados : Pivní Armáda 16:00
KGB : Zpiťáři 17:00

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tým AFLS


Napsat komentář