Souboj o průběžné první místo lépe zvládl Colibri TEAM!


Druhé kolo AFLS v tomto kalendářním roce začalo soubojem aktuálního lídra soutěže s obhájcem titulu, čímž bylo utkání mezi mužstvy Dým Team a Colibri TEAM. Lépe do něj vstoupili hráči Colibri TEAMu, kteří se záhy ujali dvou brankového vedení. Dým Team se však nevzdal, ještě během prvního poločasu se mu podařilo průběh zápasu otočit a do druhé půle vstupoval s vedením 3:2. I ta nabídla divákům vynikající podívanou a další obrat ve skóre ve prospěch Colibri TEAM. Když se poté podařilo Dým Teamu srovnat stav utkání na 4:4, zdálo se, že zápas spěje k remíze. Tu však v odmítl Radim Borák a v poslední minutě po krasné individuální akci strhl vítěznou branku na 5:4 vítězství na stranu Colibri TEAMu. Je nutno podotknout, že utkání nabídlo divákům vynikající výkony z obou stran a jistě se dá zařadit mezi nejlepší nejen v probíhajícím ročníku, ale i celé historii soutěže. Nejlepšími hráči, kteří si odnesli dárky (pivo Horohleď) od sponzora soutěže Pivovaru Hrádek (www.pivovar-hradek.cz), kterému touto cestou za milou podporu děkujeme, byli vybráni Otava Zdeněk (Colibri TEAM) a Hajda Jakub (Dým Team).
V dalším utkání na sebe narazili týmy Desperádos a Závady. Obě mužstva byla oslabena nepřítomností několika svých hráčů, takže hrála v obou případech pouze v 6 lidech. Ani to však nezastavilo tým Desperádos, aby svému soupeři nasázel do sítě 13 branek, když 6 z nich vstřelil Pavel Holba. Ten má v tabulce střelců již 17 branek a stáhl náskok vedoucího Zdeňka Otavy (20 branek) na 3 branky. Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni logicky Holba Pavel (Desperádos) a Bařinka Martin (Závada).
Ve třetím utkání změřili sílu Zpiťáři s KGB. Na první branku KGB se sice ještě podařilo Zpiťářům odpovědět vyrovnáním, ale ještě do konce prvního poločasu se KGB dokázalo dostat do dvou brankového vedení. Ani ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Hráčům KGB se podařilo proměnit další šance a dostalo se vedení již o 4 branky. Zpiťářům se pak nakonec alespoň podařilo korigovat výsledek snížením na 2:5. Nejlepšími hráči utkání byli určeni Vaněk Bronislav (Zpiťáři) a Dorůšek Michal (KGB).
Poslední utkání divákům nabídlo souboj mužstev Nevšové B a Pivní armády. Hrál se velice vyrovnaný zápas, ve kterém většinu času tahali za delší konec hráči Pivní armády. Ti se dokázali dostat až do tříbrankového vedení a zdálo se, že je definitivně rozhodnuto. Nevšová se však nevzdala a podařilo se jí snížit až na rozdíl jediné branky. I přes velký závěrečný tlak se jí ale už vyrovnat nepodařilo a utkání tak skončilo vítězstvím Pivní armády v poměru 5:4. Nejlepší hráči utkání byli zvoleni ? (Nevšová B) a Šuráň Martin (Pivní armáda).
Příští týden čeká ligu pauza a další kolo proběhne až v neděli 1. února. To nabídne následující utkání:

Pivní armáda (5) x Zpiťáři (7) 13:00
KGB (3) x Desperádos (5) 14:00
Závada (8) x Dým Team (2) 15:00
Colibri TEAM (1) x Rádbeers (9) 16:00

Těšíme se na vaši návštěvu!


Napsat komentář