Schůzka zástupců týmů proběhne v pátek 18.10. v hospodě Ke Karlovi!


Do druhého ročníku AFLS se přihlásilo 8 týmů. Dá se říci, že 6 týmů je „původních“, přestože složení jejich sestav zaznamenalo spoustu změn. Takže můžeme se těšit na Colibri Team, kteří budou obhajovat titul a jejich suverénní působení v této lize v prvním ročníku. Nadále bude hrát tým KGB, který zas má ambice, odrazit se z pomyslného dna tabulky minulého ročníku. Liga nebude ochuzena ani o hráče z týmu STB Slavičín, kde však došlo ke změně názvu a nově je to Ke Karlovi Team. Do soutěže se také přihlásily týmy Závada, která hájí prapor místní části Hrádek, dále Zpiťaři, kteří minule skončily třetí a Pobřeží kocoviny se svým fanklubem, který nás určitě překvapí novým transparentem.

Ligu opouštějí týmy Fanaticos Rudimov, který se skládal zejména z hráčů místního klubu, nicméně ten v soutěži FAČR postoupil do trojky. No a Nevšová, která skončila minulý rok druhá, se prostě zatím do soutěže nepřihlásila.

No a nyní k nováčkům – týmy Pivní armáda a Rádbeers. Oba dva týmy spojuje stejná vlastnost a to spojitost s pěnivým mokem, aspoň názvy týmů to naznačují. První zmiňovaný tým je vedený Vlasťou Hrabinou a Rádbeers Jenckem Juříkem.

V pátek 18.10. v 19 hod v hospodě Ke Karlovi proběhne schůzka zástupců (max 2 za tým) všech týmů. Zde je nutné nejpozději odevzdat soupisky a peníze. Následně dojde k odsouhlasení všech hráčů jednotlivých týmů, pár slov k pravidlům a organizaci soutěže, rozlosování zápasů jednotlivých kol. V sekci rozpis jsou uvedeny již termíny a časy jednotlivých kol.

Těšíme se na zahájení ligy – v neděli 3.11. v 14 hodin začínáme!

Pořadatelé P. Pinďák, L. Dvořák


Napsat komentář