První půlka sezóny za námi


Závěrečné kolo první části AFLS začalo zápasem mezi Pivní armádou a Ke Karlovi Team. Podle tabulkových předpokladů se mělo jednat o jasnou záležitost, ale Pivní armáda díky soustředěné hře a také díky neschopnosti KKT proměňovat své šance, zbořila předpoklady a zvítězila 2:1.
Ve druhém zápase se potkali soupeři ze spodní poloviny tabulky a tak se očekával velmi bojovný zápas. To se také potvrdilo a přestože měli borci z KGB výhodu dokonce dvojnásobné přesilovky, této šance nevyužili a zápas skončil po zásluze první remízou v ročníku 3:3.
V souboji Pobřeží Kocoviny se Závadou, byl favorit jasně daný a tým Pobřeží s přehledem Závadu porazil poměrem 7:0. Pro Pobřeží Kocoviny to byl fyzicky náročný zápas, protože celý zápas museli odehrát pouze v pěti lidech, bez možnosti střídání. Díky této výhře se vyšvihli na třetí pozici, naopak Závada, jako jediná, zůstává v tabulce bez výhry na posledním místě.
Poslední duel Zpiťaři vs. Colibri Team jenom podtrhl bezchybnou jízdu Colibri, kteří první polovinou ligy propluli bez zaváhání. Po úvodních šancích Zpiťařů, borci z vedoucího týmu pomalu převzali taktovku nad zápasem a jasným výsledkem 6:0 zvitězili. Na vedoucí pozici už mají náskok šesti bodů, Zpiťaři, první část zakončí na třetím místě.

Poslední kolo první části, bylo opět sledováno velkým počtem diváků, kterým chceme tímto poděkovat za podporu a věříme, že nám zůstanete věrní i do další části, kdy se bude rozhodovat o celkovém pořadí týmů. Budeme se těšit a díky vyrovnanosti tabulky očekáváme zajímavé souboje, které nás budou bavit. Teď si dáme malou vánoční pauzu, přejeme klidné prožití Vánoc a hodně štěstí do nového roku.

8. kolo AFLS začíná 11. ledna a poprvé hrajeme v SOBOTU!!! Těšíme se na Vás.
Tým AFLS

Fotogalerie z utkání zde.


Napsat komentář