Po 16. kole Colibri Team směřuje k třetímu titulu, čekají nás poslední dvě kola


V neděli 1. Března proběhlo další kolo AFLS ligy a pomalu se blížíme do finále ligy. Před námi jsou již pouhé dvě fotbalové neděle. Ale vraťme se k odehraným zápasům v první březnový den.

Prvním zápasem tohoto dne bylo utkání mezi Zpiťáři a Dým Teamem. Podzimní utkání skončilo 8:0 pro Dým Team. Ani v odvetě jsme neviděli žádné překvapení a rozjetá mašinérie Dým Teamu převálcovala Zpiťáře jednoznačně 10:0. Hattrickem se v tomto utkání „blejsknul“ Daniel Zlámal.

Druhý zápas byl mezi Nevšovou B a Rádbeers. První vzájemné setkání na fotbalovém bojišti skončil 8:0 pro Nevšovou B. Tentokrát nastoupili do zápasu hráči Rádbeers lépe připraveni a první poločas byli lepší jak soupeř, ale pro jejich škodu nedokázali spoustu šancí proměnit. Mottem „nedáš – dostaneš“ můžeme nazvat druhý poločas, kdy se Nevšová B rozstřílela a dala hráčům Rádbeers prožít trpkou prohru 6:1.

Třetí zápas byl mezi Pivní armádou a Colibri Teamem. Na podzim bylo lepší mužstvem Colibri Team, kteří vyhráli 10:5. Tentokrát měl zápas jiný průběh a co se týká skóre, tak hráči Colibri tahali za kratší konec a většinu zápasu prohrávali. Ale jak už to u Colibri bývá, závěr utkání byl jejich a dokázali alespoň v poslední minutě vyrovnat. Pro Pivní armádu je to cenná remíza nad vedoucím týmem ligy a obhájcem titulu, který zatím v celém ročníku klopýtl pouze jednou a to proti Dým Teamu. Jeden gól za Colibri Team dával i Zdeněk Otava, který po roční pauze, kdy v lize nehrál, opět trůnuje na pozici nejlepšího střelce s 29-ti góly. Druhý nejlepší střelec ligy je prozatím Pavel Holba (25 gólů) s Desperados.

Poslední zápas dne byl mezi Závadou a KGB. Podzimní zápas skončil 6:1 pro KGB. Závada bohužel nastoupila pouze v počtu 4 hráčů včetně gólmana. KGB byť jich bylo 12, se zachovali solidárně a hráli v poli se stejným počtem hráčů jako protihráč, tedy 3+1. Nemožnost střídání Závady se však brzy projevila na únavě hráčů a zápas, který spíše připomínal trénink, skončil jednoznačně 10:0 pro KGB.

V neděli 8. března od 14 hodin pokračujeme dále. V předposledním kole nás čekají opět zajímavé zápasy a vyvrcholením fotbalové neděle bude přímý souboj o druhé místo mezi Dým Teamem a Desperados.

17. kolo (8. března 2015 – neděle):

Závada : Pivní armáda 14:00
Colibri TEAM : Nevšová B 15:00
Rádbeers : Zpiťáři 16:00
Dým Team : Desperádos 17:00

Napsat komentář