Ohlédnutí za předposledním kolem


Také šesté kolo přineslo několik překvapivých výsledků a také nejvíc nastřílených gólů v zápase na straně jednoho mužstva. O to se postaralo hned v prvním souboji v pohodě hrající mužstvo Pobřeží Kocoviny na úkor KGB. Poražení opět doplatili na to, že měli na střídačce k dispozici pouze jednoho hráče a tím pádem na rychlý úbytek sil, který v konečném účtování znamenal debakl 14:1. V zápase vstřelili dva hráči po třech gólech, Pavel Domorád a Martin Zlatník.
Fanaticos Rudimov chtěli zlepšit své postavení v tabulce, stála před nimi ale překážka v podobě suveréna ligy, týmu Colibri. Minimálně v prvním poločase, Rudimovská naděje na body žila. Proti Colibri makali celý zápas, bohužel pro ně, to nakonec na body nestačilo, ukázalo se, že lídr je na prvním místě oprávněně. Pomohl jim k tomu i hattrick Radima Boráka.
V 15.00 proti sobě nastoupili STB a Zpiťáři, tedy čtvrtý proti druhému. Favoritem byli Zpiťáři, přesto se očekával vyrovnaný zápas. Na STB bylo vidět, jak moc chtějí vyhrát a začali to dokazovat v průběhu zápasu. Neproměňování šancí z minulých zápasů bylo zapomenuto a po velmi dobrém výkonu celého týmu, kdy toho obrana Zpiťářům moc nedovolila STB zvítězili 5:1. Také v tomto zápase padl hattrick a jeho autorem byl Lukáš Dvořák.
V posledním zápase nastoupila Nevšová proti Závadě. Oba týmy v předchozích kolech bodovali, Nevšová dokonce naplno. Každý z těchto týmů měl o motivaci postaráno, Závada se chtěla odpoutat z posledního místa a Nevšová bojuje o celkové druhé místo. Ovšem Závada, jako by si řekla, že by bylo fér aby souboj o druhé místo proběhl až v posledním kole a skvělou týmovou hrou Nevšovou smetla 6:1. O tom, že šlo o týmovou hru svědčí i fakt, že za Závadu dal každý gól jiný hráč. Výkon Závady, byl velmi příjemným překvapením a je jen škoda, že se nám liga blíží ke konci. Vypadá to, že se týmy sehráli a my jsme se mohli dočkat zajímavých výsledků.
Zpiťáři a Nevšová si to tedy v 7. kole rozdají v přímém souboji o druhé místo.
Poslední kolo má o náboj postaráno, kromě samotných zápasů proběhne také vyhlášení vítěze a předání cen. Těšíme se na Vás, začínáme v neděli 10. 3. 2013 ve 13.00.