Ohlédnutí za 10. kolem soutěže


10. kolo Afls zahájil zápas Rádbeers a Ke Karlovi Team. O vítězi rozhodla vysoká produktivita hráčů KKT, kteří deklasovali Rádbeers poměrem 12:3. I přes velkou snahu Rádbeers byl vidět rozdíl, který podtrhli hattrickem dva hráči KKT a to Jan Hajda a Prokop Šuráň.
Ve druhém zápase se potkal vedoucí celek tabulky Colibri Team se zatím poslední Závadou. Závada se ani v tomto kole nedočkala bodů a podlehla 11:0, velkou měrou se na debaklu podílel Radim Borák, který vstřelil 5 branek.
Následující zápas mezi Pivní armádou a Pobřežím Kocoviny sliboval vyrovnané utkání. Pobřeží Kocoviny nakonec dokázalo Pivní armádu také po druhé v sezoně porazit, tentokrát výsledkem 6:3 a před zápasem o druhé místo má stejně bodů, jako jejich soupeř Ke Karlovi Team. V příštím kole se tedy máme na co těšit.
10. kolo uzavíral zápas mezi KGB a Zpiťaři. Hráči obou mužstev, jako by si řekli, že gólů v tomto kole padlo již dost a tak se rozešli smírně 0:0. Po velmi vyrovnaném a bojovném zápase musí být rozhodně spokojenější KGB, kteří jsou příjemným překvapením druhé části ligy. Naopak Zpiťaři si komplikují obhajobu třetí příčky z minulého ročníku, na kterou nyní ztrácejí už 5 bodů.

I v dalších kolech tedy nebude o napětí nouze a tímto vás zveme na 11. kolo, které se koná 2. 2. 2014 od 13.30

11. kolo (2. února 2014 – Neděle):

Pivní armáda : KGB 13,30
Pobřeží Kocoviny : Ke Karlovi Team 14,30
Zpiťaři : Závada 15,30
Colibri – Team : Rádbeers 16,30

Napsat komentář