Zdravíme všechny příznivce fotbalu!


Na základě několika podnětů jsme se rozhodli zkusit ve Slavičíně založit dlouhodobou soutěž – halovou ligu amatérských mužstev ve fotbale. Tento rok, už jsme to nestihli, ale jinak by se vždy začala hrát na přelomu roku v zimním období. Tento rok začneme o něco později…

Soutěž bude určena pro všechny fotbalové nadšence – amatéry a hráče hrající maximálně 4. třídu oficiální fotbalové soutěže, kteří dosáhli věku alespoň 18 let. Bude probíhat v hale ve Slavičíně v předem určených víkendových termínech. Týmy se mohou hlásit jak ze Slavičína tak i z okolí, záleží jen na jejich dopravní dostupnosti.

Liga by měla probíhat tolik kol, aby všechny týmy spolu odehrály vzájemný zápas. Takže například, když se přihlásí 8 týmů, bude se hrát 7 víkendů.
Pokud se přihlásí 5 a méně týmů, hrálo by se dvoukolově, takže 2 vzájemné zápasy, tedy 8 víkendů.

Zahájení ligy je opět závislé od počtu přihlášených týmů. Nejpozději by liga měla začít 20. ledna 2013. Před prvním kolem soutěže by jsme svolali zástupce týmů k informativnímu přátelskému posezení do některé z hospůdek ve Slavičíně.

Pravidla soutěže jsme upravili tak, jak jsme zvyklí, když chodíme hrát „amatérsky“ do haly každou neděli. Takže jsou co nejjednodušší, ale je nutné je nastudovat, aby potom nedocházelo ke sporům z neznalosti… Jsou k dispozici ke stažení na tomto webu. V případě nějakých nejasností nebo připomínek vás rádi vyslechneme…

Jelikož je to soutěž, která není podporována žádnou dotací, je nutné vybrat startovné. Na začátek dle propočtů jsme ho stanovili na 2000 Kč za celý tým a na celý rok soutěže. Podle počtu přihlášených mužstev a případných sponzorských darů, bychom vše spočítali a svolali zástupce týmů a společně rozhodneme co s přebytkem peněz, jestli budou určeny na nějaké ukončení soutěže nebo se poměrná část peněz jednotlivým týmům vrátí…
Zaplacení startovného se stává přihláška závaznou!
Přihlášku včetně soupisky týmu, pravidel najdete v sekci Ke stažení.

Věříme, že se v blízkém okolí najde spousta stejně smýšlejících lidí, kteří by si rádi zahráli pár „srandamačů“, těšíme se na vaše přihlášky a vznik nové soutěže!
Neváhejte a pošlete nejpozději do 7. ledna 2013 přihlášku a možná dejte avízo dříve, že tým sestavujete, ať jsme v obraze!

L. Dvořák a P. Pinďák