O čelo tabulky se perou Colibri Team a Ke Karlovi Team


17. listopadu jsme si připomněli již 24. výročí Sametové revoluce a také v tento významný den proběhlo od 13 hodin třetí kolo Amatérské fotbalové ligy Slavičín. Pokud by jste zde hledali nějakou spojitost, nehledejte, je to téměř nemožné.:-) Snad mně pouze napadá otázka, zda by bylo vůbec reálné, takhle svobodně, bezprostředně před 89-tým uspořádat amatérskou fotbalovou ligu? Každopádně problém vidím přinejmenším v názvech některých týmů, které by zřejmě byly pro daný aparát provokativní, hanebné a neslučitelné s daným režimem. To už je na štěstí pryč, a proto se vraťme k lize a využijme oslího můstku, kdy můžeme konstatovat, že na hřišti se v neděli žádná revoluce nekonala a vyhrály týmy dle tabulkového předpokladu.

Divoké skóre bylo dosáhnuto v zápase mezi mužstvem Colibri Team a Závadou, který skončil 15:2. Byť to byla porážka velmi výrazná, rekordmanem celé soutěže a pomyslnou první příčku nejhoršího skóre v zápase vede tým KGB, kdy v minulém ročníku AFLS 2012/13 prohrál nad Colibri Team 1:20. Ale vraťme se do aktuálního ročníku. V zápase mezi Závadou a Colibri Team dal 5 gólů Michal Jelínek a s celkovým počtem 9-ti branek, vede průběžně tabulku nejlepších střelců. Druhým týmem, který se pere o čelo tabulky a zatím zvítězil ve všech utkáních je mužstvo Ke Karlovi Team, který vyhrál 9:2 nad nováčkem ligy týmem Rádbeers. Pobřeží Kocoviny zvítězilo nad Pivní armádou 8:3 a tým Zpiťaři porazil KGB 3:1. Oba vítězné týmy mají 6 bodů a Pobřeží kocoviny zatím díky lepšímu skóre hájí bronzovou pozici v tabulce. Vše však brzy může být pouhou historií a již na konci nedělního odpoledne všechno jinak.

Začínáme ve 14 hodin ve sportovní hale Slavičín zápasem mezi KGB (7) a Pivní armádou (5). Pak nás čeká velmi zajímavý zápas, kdy zatím průběžně stříbrný tým Ke Karlovi Team (2) vyzve bronzový Pobřeží Kocoviny (3). Pak se pokusí Závada (8) získat první body proti týmu Zpiťaři (4) a nelehký úkol čeká tým Rádbeers(6), který bude hrát proti zatím vedoucímu mužstvu Colibri Team (1). Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že si opět najdete v neděli čas a přijdete povzbudit Vaše favority!

Fotogalerie z utkání zde.


Napsat komentář