Nový ročník AFLS zahájen!


Včera 2. 11. 2014, byl zahájen 3. ročník AFLS. V prvním kole se nám představilo osm týmů z devíti a podle výsledků to vypadá na velmi vyrovnaný a zajímavý ročník.
V prvním zápase se střetli KGB s Nevšovou B. Šestý tým loňského ročníku KGB nastoupil s několika posilami a na jejich výkonu a předvedené hře to bylo znát. Již během první půle se jim posily začaly vyplácet a Nevšová, která loňský ročník vynechala, se nestačila divit. Skvělá obrana a produktivní útok KGB týmu Nevšové téměř nic nedovolil a od začátku bylo jasné, kdo si z tohoto utkání odnese tři body. Skvělý výkon KGB a výsledek 7:1 napovídá, že ostatní týmy před nimi musí být na pozoru.
Druhý zápas mezi Zpiťáři a Závadou, byl především o velké bojovnosti. Velké množství soubojů a neproměněných šancí na obou stranách stálo oba týmy mnoho sil. Zpiťáři asi nečekali, že budou mít se Závadou takové problémy a s vypětím všech sil ji nakonec porazili 4:2.
Ve třetím zápase se představil dvojnásobný vítěz AFLS s nováčkem ligy, tedy Colibri team proti Desperados. Pro Desperádos to byl nejtěžší možný začátek. Ovšem ukázali, že se s nimi rozhodně musí počítat a nakonec to možná bylo těžší pro obhájce než pro nováčka. Po vyrovnaném souboji plném pěkných akcí a soubojů nakonec zvítězil tým Colibri 2:0. Nejen výsledek napovídá, že to pro ně nebylo jednoduché vítězství a Desperádos tak určitě budou příjemným oživením ligy.
Dým Team vs. Rádbeers, to byli aktéři posledního utkání prvního kola. Dým Team i po přejmenování se z KKT ukázal, že změnili pouze jméno, nikoliv však způsob hry. Název Dým Team se v prvním zápase ukázal, jako opodstatněný, veškeré šance Rádbeers se totiž ztratily v dýmu. Útočná smršť, která začala již v prvním poločase, pokračovala i ve druhém dějství a výsledek 11:0 vypovídá o tom, že i v tomto roce by Dým Team rád okupoval přední příčky tabulky. Nutno říct, že Rádbeers předvedli velmi bojovný výkon a až dokonce utkání se snažili alespoň korigovat výsledek. Jedinou kaňkou na utkání bylo zranění brankáře Rádbeers, kterému tímto přejeme brzké uzdravení.
První kolo nového ročníku máme tedy za sebou, Přineslo vyrovnané a pěkné zápasy za velké podpory diváků, kteří si v neděli našli cestu do sportovní haly. Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na druhé kolo, které začíná v neděli 9. listopadu, již ve 13.00.
                                                                                         Tým AFLS

Zápasy druhého kola:

Colibri TEAM : Dým Team 13:00
Závada : Desperádos 14:00
KGB : Zpiťáři 15:00
Pivní armáda : Nevšová B 16:00

Napsat komentář