Nový ročník AFLS odstartován!


Již takřka tradičně v první listopadovou neděli odstartoval další ročník Amatérské fotbalové ligy. Jako první se divákům představili hráči týmů KGB a nováčka soutěže z Luhačovské. Nováček se svého soupeře nikterak nezalekl a po využití dvou chyb v defenzívě protivníka se ujal poločasového vedení 2:0. Hráči KGB ale ve druhé půli nesložili zbraně a zlepšenou hrou dostávali soupeře pod stále větší tlak, který nakonec vyústil v obrat výsledku na 5:2. Luhačovské se pak v závěru podařilo alespoň korigovat výsledek brankou na konečných 5:3.

Zápas loňského třetího týmu s druhým, to byl duel mezi Desperados a Slawex Wildcats (loni hrál pod názvem Dým Team). Utkání tak jistě slibovalo vynikající fotbal, kterého se diváci dočkali. Hrálo se rychle stylem nahoru a dolů se spoustou šancí na obou stranách. Hlavní rozdíl mezi týmy byl ale v efektivitě jejich proměňování – Slawex Wildcats se nakonec nepodařilo proměnit ani jedinou, naproti tomu Desperados se gólově dokázali prosadit hned pětkrát a celé utkání pak ovládli výsledkem 5:0.

Jako třetí se utkali Rádbeers a Zpiťáři. Podle papírových předpokladů byl favoritem tým Zpiťářů, ale jako první se vedení přesto ujali hráči Rádbeers. Ti během celého utkání podávali velice odhodlaný a bojovný výkon, kterým svému soupeři nic neusnadňovali. Zpitářům se sice nakonec podařilo zápas otočit a zvítězit 2:1, Rádbeers ale výkonem naznačili, že letošní ročník by v soutěži nemuseli být pouze do počtu.

Poslední zápas obstarali hráči TJ Betonárky Hrádek a Pivní Armády. Hrálo se divácky velice zajímavé utkání, ve kterém padaly branky na obou stranách. Finální výsledek 6:5 pro Betonárku mluví za vše. Každopádně jak Betonárka, tak i Pivní Armáda ukázaly, že v letošním ročníku budou jistě patřit mezi černé koně soutěže.

V neděli je na programu další kolo:

Zpiťáři : TJ Betonárka Hrádek 15:00
Luhačovská : Pivní Armáda 16:00
Slawex Wildcats : Rádbeers 17:00
KGB : Desperados 18:00

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Tým AFLS


Napsat komentář