Nepříjemné překvapení


Po třetím kole AFLS musíme začít něčím, co nemá s fotbalem mnoho společného. Mysleli jsme, že tato soutěž bude sloužit k pobavení a vyplnění nedělního odpoledne. Bohužel se nám zde vyskytl i nový druh „hrdiny“, který to, co neumí na hřišti si schová do šatny, aby dal průchod své naštvanosti a tu si vybil na dveřích od šatny. Moc děkujeme, takovýmto hrdinům, díky Vám se může stát, že příští rok si ligu zahrajeme, tak maximálně na parkovišti před halou. Tohle sem opravdu nepatří. Jde také o to, že škoda se bude muset nějakým způsobem uhradit, takže, klidně pokračuj, ale pak už bohužel nebudeme hrát o žádné ceny. Nepočítáme s tím, že by se někdo přiznal, tak pokud jste si něčeho všimli, uvítáme veškeré info. Nechceme nikoho falešně obvinit, ale hrubě takovéto chování odsuzujeme!!!!!!!! Proto od příště budou klíče od šatny vydávány proti podpisu a po vyklizení kontrolovány. Je nám líto, že byla nabourána důvěra a budeme muset za všemi chodit, jako za malými dětmi, ale asi je to nezbytné. „Ono je ostatně se samotnou přípravou ligy hrozně málo práce“. Tým AFLS.


2 406 komentářů: “Nepříjemné překvapení”

 1. Viník se nenašel a už bych to neřešil, pokud to Nevšová ani Rudimov neudělal, jak tvrdí, já to respektuji a věřím jim…Můžeme jen doufat, že z toho plyne poučení pro všechny účastníky ligy a situace se nebude v žádné jiné podobě opakovat….

 2. Nemá smysl říkat dospělému člověku, aby se přiznal k něčemu, co udělal. Měl by to umět sám. Zatím to neudělal, bohužel. Nechceme, aby tu někdo někoho slepě obviňoval, jedno je však jisté, a to, kdo v těch šatnách byl. To je ovšem jediný fakt, který máme v rukou, dál už by to asi mělo být o svědomí.

 3. tak ted už teda nepochopím že se Nevšová nepřizná!!!!!!!!!!!to se chlapci z Nevšové nedělá!!!!!!!!uvědomte si že se tato soutěž hraje pro radost a né aby jste rozbíjeli dveře ze zlosti že jste náhodou prohráli Colibri team?!!!!

  • Jak se ale má někdo přiznávat k něčemu,co neudělal ty chytráku? Jak už bylo řečeno,nemáme zapotřebí něco rozbíjet. Takže nějaké blbé připomínky si nech laskavě pro sebe. My máme svědomí čisté!

 4. Zdravím, mluvím teď za Nevšovou a s klidným svědomím můžu říct, že nikdo z nás to nebyl. Nemáme zapotřebí dělat nějaké problémy. Spíš naopak jsme rádi,že si můžem v neděli zahrát fotbálek a pobavit se. Už se k nám dostalo,když někdo říkal, že jsme to byli my. Ale tím se šeredně plete! =))

 5. Tímto prosím vedoucí těchto mužstev, aby byl tento „hráč“ nahlášen. Pokud samozřejmě nechtějí nikoho označit (což bych pochopil) věřím, že se k tomuto postaví celé mužstvo čelem a škodu nahradí. Stále věřím, že tady jde hlavně o zábavu a ne ničení majetku.

 6. Ahojte,
  to samozřejmě mrzí . Můžeš prosím napsat v jaké šatně se to stalo (včetně mužstev, která tam měla věci). Myslím, že minimálně tímto směrem by se to mohlo posunout k dotyčnému „hráči“. Předpokládám, že si každý vedoucí mužstva umí udělat pořádek!

  • Bylo to v šatně č. 1 a pokud se nepletu – v šatně se vystřídali hráči týmu Závada a Nevšová.

     • No Rudimov tam sice byl, ale my když sme do šatny přišli pře zápasem, tak už to rozbité bylo. Všiml sem si toho před zápasem, protože sem sa šel do těch sprch napít.

 7. čin dotyčného je opravdu zhovadilost. jestli má tak tvrdé údy, jimiž ničí cizí majetek, mám pro něj práci na naší zahradě – zbořit betonovou zídku. TVOŘIT zřejmě onen hrdina neumí.