Nečekaná výhra Rádbeers a první výhra KGB


V neděli 8. prosince proběhlo již 6. kolo AFLS.

První zápas nabídl velice zajímavý a napínavý souboj vedoucího Colibri – Teamu s Pobřeží Kocoviny. Colibri – Team po celý zápas vedl, ale Pobřeží vždy zůstávalo na dostřel jediné branky, což utkání bezesporu přidávalo na atraktivitě. V závěru se Colibri – Teamu přece jenom podařilo zlomit odpor soupeře a po zásluze vyhrálo 6:3.

Druhé utkání bylo soubojem dvou tabulkově nejhorších týmů soutěže – KGB a Závady o první body. Zápas divákům spíše než krásné momenty nabídl bojovný a vyrovnaný souboj. Nakonec tím šťastnějším týmem bylo KGB, které díky brance v samém závěru zvítězilo 4:3.

Přímý souboj o druhé místo, tím bylo utkání Ke Karlovi Team : Zpiťaři. Úvodní část zápasu patřila prvnímu týmu, který si vypracoval až třígólové vedení. Závěr však patřil Zpiťařům, kterým se podařilo snížit až na rozdíl jediné branky. Vyrovnat se jim už ale nepodařilo, takže utkání skončilo vítězstvím Ke Karlovi Teamu 4:3.

Poslední utkání přineslo největší překvapení dne. Rádbeers se totiž podařilo otočit nepříznivý vývoj v souboji s Pivní armádou a zvitězili 7:6. Největší měrou se na vítězství podílel forvard Rádbeers Petr Abrahám, který vstřelil pět branek a v tabulce střelců na druhém místě stíhá vedoucího Michala Jelínka z Colibri – Teamu. Ten vyšel toto kolo střelecky naprázdno.

V neděli 15. prosince je na programu 7. kolo, které je poslední v tomto kalendářním roce a po kterém nás čeká skoro měsíční přestávka. Začínáme utkáním Pivní armáda (5) x Ke Karlovi Team (2), ve kterém si bude chtít Pivní armáda určitě spravit chuť po nečekané prohře s Rádbeers, naopak Ke Karlovi Team chtějí pokračovat ve stíhání vedoucího Colibri – Teamu. Následuje přímý souboj o 6. místo – KGB (7) x Rádbeers (6). KGB na svého soupeře totiž ztrácí 3 body a v případě výhry je díky lepšímu skóre předstihnou. Třetím utkání je Pobřeží Kocoviny (4) x Závada (8). Pobřeží se bude chtít výhrou opět přiblížit špičce tabulky, pro Závadu je to poslední šance získat body v tomto roce. Celé kolo pak uzavře jistě zajímavý duel Zpiťaři (3) x Colibri – Team (1). Zpiťaři se v případě výhry udrží soupeři na dostřel, ale Colibri – Team zase bude chtít zakončit tento kalendářní rok bez ztráty body.

Nenechte si tak ujít poslední šanci vidět letos AFLS. Těšíme se na vaši návštěvu!

jencek

 

Fotogalerie z utkání zde.


Napsat komentář