Movember tým Tě potřebuje!


movember

Movember Foundation je charitativní organizace zabývající se mužským zdravím, zvláště pak bojem s rakovinou prostaty a rakovinou varlat. Amatérská fotbalová liga Slavičín se do této charitativní akce zapojila už v sezónách 2013/2014 a 2014/2015. V loňské sezóně se během listopadových zápasů pro tuto nadaci vybralo 2000 Kč, za což všem velmi ještě jednou děkujeme.
Letos jsme se rozhodli naplno zapojit více mužů, ať už z řad hráčů, diváků, fanoušků ligy nebo této charitativní akce, kteří se prostě budou ochotni k nám přidat a zapojit se pro dobrou věc! Pomozte nám společně sestavit AFLS Movember tým a zapojte se tak s námi do boje za dobrou věc. Všichni, kteří se rozhodneme zapojit, přijdeme na první kolo ligy (1. 11. 2015) čistě oholení, zapíšeme se do seznamu a vyfotíme. Pak již budeme pěstit své kníry a zápas od zápasu všem budeme stále více připomínat, jak je důležité myslet na své zdraví.
V rámci listopadových ligových kol bude k dispozici fotograf a budeme své foto průběžně aktualizovat.
Na čtvrtém kole 6. 12. bude navíc jeden z nás vyhlášen jako „mo bratr“ sezóny 2015/2016.
Opět bude probíhat sbírka na zápasech ligy i na oficiálních stránkách našeho movember týmu a jako vždy přispějí i pořadatelé částí tržeb z bufetu. Budeme rádi, když nás podpoří i zarputilí „bezknírkáři“ z našich řad a také řad fanoušků. Možná se nám tak podaří překonat i loňský ročník.

Zaregistrujte se nebo nám přispějte na stránce našeho týmu http://moteam.co/afls-movember-tym.

AFLS Movember tým

kontakt: afls@seznam.cz


Napsat komentář