Rozpis 2016/2017

1. kolo (6. listopadu 2016 – neděle):

Zpiťáři : KGB 14:00
Pivní armáda : Rádbeers 15:00
TJ Betonárka Hrádek : Legendy ze střídačky 16:00
Litrpool : Luhačovská 17:00

2. kolo (13. listopadu 2016 – neděle):

Luhačovská : Rádbeers 14:00
KGB : TJ Betonárka Hrádek 15:00
Litrpool : Zpiťáři 16:00
Legendy ze střídačky : Pivní armáda 17:00

3. kolo (17. listopadu 2016 – čtvrtek):

TJ Betonárka Hrádek : Litrpool 9:30
Rádbeers : Legendy ze střídačky 10:30
Zpiťáři : Luhačovská 11:30
Pivní armáda : KGB 12:30

4. kolo (27. listopadu 2016 – neděle):

Luhačovská : Legendy ze střídačky 14:00
Litrpool : Pivní armáda 15:00
KGB : Rádbeers 16:00
Zpiťáři : TJ Betonárka Hrádek 17:00

5. kolo (11. prosince 2016 – neděle):

Pivní armáda : Zpiťáři 14:00
Rádbeers : Litrpool 15:00
Legendy ze střídačky : KGB 16:00
TJ Betonárka Hrádek : Luhačovská 17:00

6. kolo (18. prosince 2016 – neděle):

Litrpool : Legendy ze střídačky 13:00
Luhačovská : KGB 14:00
TJ Betonárka Hrádek : Pivní armáda 15:00
Zpiťáři : Rádbeers 16:00

7. kolo (8. ledna 2016 – neděle):

Rádbeers : TJ Betonárka Hrádek 13:00
Legendy ze střídačky : Zpiťáři 14:00
Pivní armáda : Luhačovská 15:00
KGB : Litrpool 16:00

8. kolo (15. ledna 2017 – neděle):

Luhačovská : Litrpool 13:00
Legendy ze střídačky : TJ Betonárka Hrádek 14:00
Rádbeers : Pivní armáda 15:00
KGB : Zpiťáři 16:00

9. kolo (29. ledna 2017 – neděle):

Pivní armáda : Legendy ze střídačky 14:00
Zpiťáři : Litrpool 15:00
TJ Betonárka Hrádek : KGB 16:00
Rádbeers : Luhačovská 17:00

10. kolo (5. února 2017 – neděle):

KGB : Pivní armáda 15:00
Luhačovská : Zpiťáři 16:00
Legendy ze střídačky : Rádbeers 17:00
Litrpool : TJ Betonárka Hrádek 18:00

11. kolo (12. února 2017 – neděle):

TJ Betonárka Hrádek : Zpiťáři 14:00
Rádbeers : KGB 15:00
Pivní armáda : Litrpool 16:00
Legendy ze střídačky : Luhačovská 17:00

12. kolo (5. března 2017 – neděle):

Luhačovská : TJ Betonárka Hrádek 14:00
KGB : Legendy ze střídačky 15:00
Litrpool : Rádbeers 16:00
Zpiťáři : Pivní armáda 17:00

13. kolo (12. března 2017 – neděle):

Rádbeers : Zpiťáři 14:00
Pivní armáda : TJ Betonárka Hrádek 15:00
KGB : Luhačovská 16:00
Legendy ze střídačky : Litrpool 17:00

14. kolo (19. března 2017 – neděle):

Litrpool : KGB 14:00
Luhačovská : Pivní armáda 15:00
Zpiťáři : Legendy ze střídačky 16:00
TJ Betonárka Hrádek : Rádbeers 17:00