Rozpis 2014/2015

1. kolo (2. listopadu 2014 – neděle):

Nevšová B : KGB 14:00
Zpiťáři : Závada 15:00
Desperádos : Colibri TEAM 16:00
Dým Team : Rádbeers 17:00

2. kolo (9. listopadu 2014 – neděle):

Colibri TEAM : Dým Team 13:00
Závada : Desperádos 14:00
KGB : Zpiťáři 15:00
Pivní armáda : Nevšová B 16:00

3. kolo (16. listopadu 2014 – neděle):

Zpiťáři : Pivní armáda 13:00
Desperádos : KGB 14:00
Dým Team : Závada 15:00
Rádbeers : Colibri TEAM 16:00

4. kolo (23. listopadu 2014 – neděle):

Závada : Rádbeers 13:00
KGB : Dým Team 14:00
Pivní armáda : Desperádos 15:00
Nevšová B : Zpiťáři 16:00

5. kolo (30. listopadu 2014 – neděle):

Desperádos : Nevšová B 13:00
Dým Team : Pivní armáda 14:00
Rádbeers : KGB 15:00
Colibri TEAM : Závada 16:00

6. kolo (7. prosince 2014 – neděle):

KGB : Colibri TEAM 13:00
Pivní armáda : Rádbeers 14:00
Nevšová B : Dým Team 15:00
Zpiťáři : Desperádos 16:00

7. kolo (14. prosince 2014 – neděle):

Dým Team : Zpiťáři 14:00
Rádbeers : Nevšová B 15:00
Colibri TEAM : Pivní armáda 16:00
Závada : KGB 17:00

8. kolo (21. prosince 2014 – neděle):

Pivní armáda : Závada 13:00
Nevšová B : Colibri TEAM 14:00
Zpiťáři : Rádbeers 15:00
Desperádos : Dým Team 16:00

9. kolo (28. prosince 2014 – neděle):

Rádbeers : Desperádos 13:00
Colibri TEAM : Zpiťáři 14:00
Závada : Nevšová B 15:00
KGB : Pivní armáda 16:00

10. kolo (11. ledna 2015 – neděle):

KGB : Nevšová B 14:00
Závada : Zpiťáři 15:00
Colibri TEAM : Desperádos 16:00
Rádbeers : Dým Team 17:00

11. kolo (18. ledna 2015 – neděle):

Dým Team : Colibri TEAM 13:00
Desperádos : Závada 14:00
Zpiťáři : KGB 15:00
Nevšová B : Pivní armáda 16:00

12. kolo (1. února 2015 – neděle):

Pivní armáda : Zpiťáři 13:00
KGB : Desperádos 14:00
Závada : Dým Team 15:00
Colibri TEAM : Rádbeers 16:00

13. kolo (8. února 2015 – neděle):

Rádbeers : Závada 14:00
Dým Team : KGB 15:00
Desperádos : Pivní armáda 16:00
Zpiťáři : Nevšová B 17:00

14. kolo (15. února 2015 – neděle):

Nevšová B : Desperádos 13:00
Pivní armáda : Dým Team 14:00
KGB : Rádbeers 15:00
Závada : Colibri TEAM 16:00

15. kolo (22. února 2015 – neděle):

Colibri TEAM : KGB 13:00
Rádbeers : Pivní armáda 14:00
Dým Team : Nevšová B 15:00
Desperádos : Zpiťáři 16:00

16. kolo (1. března 2015 – neděle):

Zpiťáři : Dým Team 13:00
Nevšová B : Rádbeers 14:00
Pivní armáda : Colibri TEAM 15:00
KGB : Závada 16:00

17. kolo (8. března 2015 – neděle):

Závada : Pivní armáda 14:00
Colibri TEAM : Nevšová B 15:00
Rádbeers : Zpiťáři 16:00
Dým Team : Desperádos 17:00

18. kolo (15. března 2015 – neděle):

Desperádos : Rádbeers 13:00
Zpiťáři : Colibri TEAM 14:00
Nevšová B : Závada 15:00
Pivní armáda : KGB 16:00