Dým team získal titul podzimního mistra, gratulujeme!


V prvním zápase předposledního kola podzimní části AFLS na sebe narazila Pivní armáda a Závada. Obě dvě mužstva v předcházejícím kole prohrála, takže si chtěla zlepšit chuť. Byť je konečný výsledek 5:2 veselejší pro Pivní armádu, Závada vystrkuje růžky, zkvalitňuje hru a naznačuje, že i s ní se na jaro musí počítat. Ale to předbíháme, ještě nás čeká 9. Kolo, kde Závada vyzve Nevšovou B.

Druhý zápas mezi Nevšová B a Colibri team začal jednoznačně pro favorita zápasu, kdy již v druhé minutě padl gól do sítě Nevšové B. Ústřední postavou vítězů byl hráč Zdeněk Otava, který nádhernými 6-ti góly přispěl k celkovému skóre 10:2 a za svůj vynikající výkon byl oceněn potleskem. Obzvlášť luxusní byl gól v poslední vteřině zápasu, kdy to napálil do břevna branky a míč skončil v brance. Kuriozitou je, že gól v poslední vteřině zápasu se stejnému hráči podařil i proti KGB. Tato nedělní kanonáda ho z celkovým počtem 14-ti gólů posunula na první místo v tabulce nejlepších střelců. Je nutné však zdůraznit, že i když výsledek působí jednoznačně, Nevšová B si zaslouží také obdiv, protože od mnoha diváků na tribuně zaznělo, že to byl herně jejich zatím nejlepší výkon.

Pak následoval zápas mezi Zpiťáři a Rádbeers. Rádbeers jak už to bývá zvykem měl na tribuně velkou fanouškovskou základnu, která povzbuzovala během celého zápasu. O to víc se potlesk, řev a jásot rozezněl v hale, když úvodní gól zápasu střelil Kamil Miklas a Rádbeers poprvé v tuto sezónu vedli. Zpiťáři se však s touto situací skvěle poprali a byť měli díky absencím zúžený kádr, hned po poločase vyrovnali a potrestali hráče Rádbeers, kteří tak trošku usnuli na vavřínech. Zápas byl bojovný, plný těžkých osobních soubojů a gólových příležitostí na obou stranách. Zpiťaři se však po vyrovnání zklidnili a byli v koncovce efektivnější, o čemž hovoří konečné skóre 4:1. Video záznam utkání můžete sledovat zde.

Šlágrem kola byl zápas mezi Dým teamem a Desperados, kteří se perou o přední příčky ligy. Dá se říci, že to byl tzv. zápas o prvním gólu. Oba dva týmy dlouho hráli vyrovnanou partii, kdy za pomoci zodpovědného bránění přecházeli do rychlých útočných variant, hrálo se tzv. nahoru,dolů se spousty šancí, ale na světelné tabuli byl stále stav 0:0. Nicméně, tím šťastnějším mužstvem byl Dým team, který otevřel skóre na 1:0 a pak už Desperados nezbývalo nic jiného než více riskovat, otevřít hru a snažit se manko dohnat. Tuto strategii však využil Dým team a rychlými protiútoky postupně zvyšoval skóre. Dočkali se i hráči Desperados nicméně jednou vstřelenou brankou spíše zkorigovali konečné skóre 5:1. Zápas to byl opravdu kvalitní, což potvrdili i diváci potleskem, který byl určen oběma týmům. Dým team již na podzim dohrál a s jednou prohrou okupuje první místo. V posledním kole se na něho může bodově dotáhnout obhájce titulu dvou ročníků Colibri team, ale jelikož vzájemný zápas Colibri team prohrál, můžeme již dnes gratulovat podzimnímu mistrovi hráčům Dým team. Video záznam utkání můžete sledovat zde.

Jelikož se blíží svátky, dovolte nám, abychom Vám popřáli šťastné a veselé Vánoce a v novém roce hlavně pevné zdraví a vše dobré. No a pokud budete mít čas, nezapomeňte přijít povzbuzovat v neděli 28.12. od 13 hodin, kdy proběhne poslední kolo podzimní části:

9. kolo (28.prosince, 13 hodin)

Rádbeers (9) : Desperádos (4)

Colibri team (2) : Zpiťaři (6)

Závada (8) : Nevšová B (7)

KGB (3) : Pivní armáda (5)


Napsat komentář