Dým Team a KGB s plným počtem bodů


Druhé kolo AFLS zahájil šlágr mezi Colibri Team vs. Dým Team. A od začátku se bylo na co dívat. Hráči Dým Teamu toužili po skalpu v lize dosud neporažených Colibri a za svým cílem se snažili jít hned od začátku zápasu a během prvního poločasu vedli dokonce dva nula. Colibri Team se ovšem nenechal zaskočit a po chybách v obraně Dým Teamu na konci prvního a na začátku druhého poločasu srovnali na 2:2. Ovšem soupeř se nenechal rozhodit a záhy zvýšil na 3:2. Colibri, tak během celého utkání dotahovali a to pro ně doposud nebylo zvykem. Přesto, že se jim ještě jednou podařilo vyrovnat, tak silná vůle po vítězství a velmi dobrý týmový výkon Dým teamu, přinesl první porážku Colibri Teamu v celé historii AFLS. Zápas tedy nakonec skončil 3:4 ve prospěch Dým Teamu, který se díky tomuto vítězství udržel na první příčce. Hrálo se ve velmi vysokém tempu a k vidění byl, na poměry ligy velmi kvalitní zápas se skvělými zákroky gólmanů na obou stranách.

Ke druhému utkání dne nastoupila Závada, proti Desperádos. Nováček měl od začátku se srdnatou Závadou problémy a přes územní převahu se mu dlouho nedařilo vstřelit gól. Závada opět předvedla týmový výkon, ale po čase se přeci jenom začala převaha Desperádos projevovat i na skóre. Desperádos se dostali do hry a začali nám předvádět, že také oni mohou ostatním silně zatápět. Po minulém zápase, proti Colibri se tedy konečně začali gólově prosazovat a to tak, že docela výrazně. Závada, přes veškerou snahu nakonec gól nevstřelila a skóre se tak zastavilo na výsledku 7:0 ve prospěch Desperádos. Velkou měrou k výsledku přispěl čtyřgólový Pavel Holba.

KGB povzbuzení vysokou výhrou nad Nevšovou v prvním kole nastoupili proti Zpiťářům, kteří v minulém kole s velkým úsilím porazili Závadu. Tedy dva celky, se třemi body. Už v minulém ročníku, byly tyto zápasy velmi vyrovnané. Lépe z toho ovšem vloni vyšli Zpiťáři a tak měli borci z KGB o motivaci postaráno. S novými posilami si na Zpiťáře věřili a to, že letos míří vysoko nám začali předvádět na palubovce. Stejně, jako v minulém kole Nevšová, tak i nyní Zpiťáři poznali změnu a formu KGB na vlastní kůži. Kvalitní defenziva podpořená dobrou taktikou a hře na hraně možností, dala všem soupeřům velké varování, že výsledek z prvního kola nebyla náhoda. KGB opět dokázali proměnit své šance, a Zpiťáři naopak marně dobývali branku soupeře a když už se do šance dostali, většinou byla zlikvidována brankářem. KGB potom především ve druhé půli navyšovali postupně svůj náskok a zvítězili 5:1. Po dvou kolech, tak jsou pro někoho překvapivě na druhém místě, pouze o skóre, za Dým Teamem.

Poslední zápas hrála Pivní Armáda, proti Nevšové B. Pivní armáda se nám v novém ročníku představila poprvé. Jejich soupeř Nevšová B měl určitě co napravovat a tak se očekávalo, že půjdou po třech bodech od začátku. Nicméně Pivní Armáda působila velmi sehraně a neměla v plánu Nevšové nijak ulehčovat situaci. Pohledné utkání ve vysokém tempu, přineslo pěkné souboje a na obou stranách se mnohokrát předvedli brankáři. Nečekal se velký gólový rozdíl a soupeři od sebe byli celou dobu na dostřel. Vítěz ovšem může být jen jeden a tentokrát to byla Pivní Armáda, která svůj vstup do soutěže zvládla po velkém boji lépe a vyhrála 5:3. Pro Nevšovou je to již druhá porážka v řadě a bude muset zabrat aby dosáhla lepších výsledků. Vzhledem k vyrovnanosti ligy, to však bude velmi těžké.

Velmi vydařené 2. kolo sledovala opět velká divácká návštěva a nás těší, že zájem o ligu stále trvá a snad i roste. Děkujeme za podporu a tímto Vás zveme na třetí kolo, které se koná již příští neděli 16. listopadu opět ve 13.00.

Tým AFLS


Napsat komentář