Desperádos a Betonárka Hrádek stále bez ztráty bodu


Další, v pořadí již třetí kolo AFLS bylo odstartováno zápasem Rádbeers : KGB. Papírovým favoritem utkání byl tým KGB, který se i ujal záhy vedení. Hráči Rádbeers ale dokázali využít 2 hrubek v defenzívě KGB a ještě během prvního poločasu zvrátili stav ve svůj prospěch. I poté Rádbeers svým bojovným a sympatickým výkonem znepříjemňovali soupeři cestu k bodům, tomu se však nakonec přece jen povedlo obranný blok prolomit a ještě do poločasu stav opět otočit. Ve druhé půli se pak již naplno projevila kvalitativní i kvantitavní převaha KGB, kteří dalšími 4 góly nakonec utkání ovládli v poměru 7:2.

Video záznam zápasu:

Šlágrem kola byl bezesporu duel mezi aktuálně 2. a 3. týmem tabulky – Betonárka Hrádek v něm nastoupila proti Slawex Wildcats. Úvod utkání patřil Betonárce, která se již v první minutě ujala vedení. Poté se utkání vyrovnalo a nabídlo divákům šance na obou stranách, u kterých se zaskvěli oba brankáři. Betonárce se nakonec povedlo dvě z nich proměnit a zdálo se, že je rozhodnuto. Slawex Wildcats se však nevzdali a po snížení na 1:3 si vypracovali několik dalších možností na zdramatizování utkání, žádnou z nich se jim už ale proměnit nepodařilo. Naopak Betonárka využila chyb soupeře a dalšími třemi tak vstřelenými brankami určila konečný stav zápasu na 6:1.

Video záznam zápasu:

V dalším zápase dne se utkali dosud stoprocentní Desperádos a Luhačovská. Lídr soutěže se hned zpočátku ujal vedení, Luhačovské se pak ale jako prvnímu v soutěží podařilo vstřelit Desperádos branku a 2 slepenými góly otočila skóre. Desperádos ale nijak nezpanikařili a pozornou a trpělivou hrou čekali na chyby soupeře. Ještě do poločasu se jim podařilo 3 takové využít a zvrátit opět stav zápasu ve svůj prospěch. Ve druhé půli byl pak vývoj obdobný – Desperádos se podařilo přidat další 3 branky a celé utkání pak ovládnout v poměru 7:2.

Video záznam zápasu:

Poslední zápas obstarali hráči Pivní Armády a Zpiťářů. Herně se jednalo o vyrovnané utkání, hlavní rozdíl mezi soupeři byl však v efektivitě proměňování šancí. Daleko větší jí prokázali hráči Pivní Armády, kteří se postupně dostali až do pěti-brankového náskoku. Zpiťářům se povedlo stav alespoň korigovat 2 brankami při již jasném vítězství Pivní armády, která na konec vyhrála 5:2.

V neděli je na programu další kolo:

Slawex Wildcats : Pivní Armáda 13:30
Luhačovská : Zpiťáři 14:30
KGB : TJ Betonárka Hrádek 15:30
Desperados : Rádbeers 16:30

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tým AFLS


Napsat komentář