Desperádos a Betonárka Hrádek před vzájemným duelem nadále stoprocentní


V neděli 22.11. bylo odehráno již 4. kolo AFLS. Divákům nabídlo již čtvrtá vítězství Desperados a Betonárky Hrádek, nebo první vítězství týmu z Luhačovské. Naproti tomu i svůj čtvrtý zápas v sezoně prohráli Rádbeers, kteří tak zůstávají nadále bez zisku bodu poslední.

Slawex Wildcats : Pivní Armáda 3 : 5

V prvním zápase dne se střetli Slawex Wildcats a Pivní Armáda. Lépe do utkání vstoupili hráči Pivní Armády, kteří se záhy dostali do vedení 2:0. Slawex Wildcats ale nesložili zbraně – ještě během prvního poločasu srovnali stav utkání, po změnu stran hned v úvodu druhé půli dokonali obrat a šli poprvé do vedení – 3:2. Avšak nebyl to poslední obrat skóre v zápase, protože Pivní Armádě se poté povedlo 3 brankami zvrátit utkání zpět ve svůj prospěch. Další branky i přes šance na obou stranách nepadly a pro nezaujaté diváky jistě velmi zajímavý zápas skončil výsledkem 3:5.

Luhačovská : Zpiťáři 6 : 3

Další utkání nabídlo duel Luhačovské, čekající na první výhru v ročníku, a Zpiťářů. Lépe do utkání vstoupilo mužstvo z Luhačovské, které se postupně dostalo do dvoubrankového vedení. Zpiťářům se poté podařilo více vyrovnat hru a výsledkem toho byly vstřelené branky a vyrovnání skóre na 2:2. Jako rozhodující se pak ukázala povedená cca pětiminutovka v podání Luhačovské, ve které vstřelila rychlé 3 branky a definitivně tak rozhodla o osudu zápasu. V závěru pak obě mužstva přidala po brance a utkání tak skončilo konečným výsledkem 6:3.

KGB : TJ Betonárka Hrádek 1 : 5

Šlágrem kola byl souboj třetího a druhého týmu tabulky – KGB se v něm střetlo s doposud stoprocentní Betonárkou. Klíčovým faktorem pro vývoj prvního poločasu bylo využívání přesilovek – zatímco KGB tu svou takticky nezvládlo a branku soupeře de facto vážněji neohrozilo; Betonárce se povedlo tu svou využít a ujala se poločasového vedení 1:0. Do druhé půle vstoupilo aktivněji KGB a vyústěním bylo vyrovnání po proměněné penaltě nařízené za ruku soupeře. Avšak takřka okamžitě hráči KGB vlastní nedisciplinovaností a hrou v pěti v poli věnovali Betonárce další hru v početní výhodě. Betonárka této nabídky využila hned 2x a ujala se vedení 3:1. Po následném logickém otevření hry ze strany KGB se pak povedlo Betonárce využít rychlých protiútoků ke vstřelení dalších 2 branek, které určily konečný, a nutno podotknout že zasloužený výsledek zápasu 1:5.

Desperados : Rádbeers 11 : 3

Zápasem Davida s Goliášem, tak by se jistě dal nazvat poslední zápas dne, ve kterém se střetli poslední Rádbeers s prvními Desperados. Všechny papírové předpoklady však vzaly hned v úvodu za své, když se Rádbeers dokázali dostat do vedení 2:0. Favorit se musel vypořádávat s obětavou hrou hráčů Rádbeers, ale ještě v průběhu prvního poločasu se mu podařilo zvrátit vývoj zápasu ve svůj prospěch – 3:2. Ve druhém poločasu se pak brankostroj Desperados rozjel na plné obrátky a brankář Rádbeers tak musel ještě 8x lovit míč ze své sítě. Velice sympatickým počinem však od Rádbeers bylo vstřelení třetí branky, což je v dosavadním průběhu soutěže největší počet branek, který některý z týmů dokázal vstřelit do sítě Desperados.

Tuto neděli má liga přestávku, další kolo je na programu až první prosincovou neděli.
Čekají nás následující zápasy:

TJ Betonárka Hrádek : Desperados 13:00
Pivní Armáda : KGB 14:00
Zpiťáři : Slawex Wildcats 15:00
Rádbeers : Luhačovská 16:00

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tým AFLS


Napsat komentář