2. ročník AFLS je již minulostí, titul obhájili hráči mužstva COLIBRI-TEAM


V neděli 2. března bylo zahájeno poslední kolo 2. ročníku AFLS zápasem mezi týmy Ke Karlovi team a Pivní armádou. První jmenované mužstvo potřebovalo vyhrát, aby mělo 100 % jistotu zisku bronzové příčky v konečném hodnocení. Nic také nenechali náhodě a porazili Pivní armádu 7:4. Druhý zápas mezi Rádbeers a KGB byl přímým soubojem o 6 příčku, kdy po výhře 1:4 bylo úspěšnějším mužstvem KGB. Ostatní dva zápasy dopadly také „tabulkově“, Závada byla poražena týmem Pobřeží Kocoviny 2:6 a hráči mužstva Colibri-team rozmetli Zpiťaře 11:4.

Jelikož se jednalo o poslední kolo 2. ročníku AFLS, tak po ukončení hraných zápasů následovala slavnostní část, tedy vyhodnocení celého ročníku a vyhlášení vítězů z úst bezkonkurenčního moderátora AFLS Ondřeje Dufka!

Takže v kategorii týmů se na bednu dostaly týmy:

1.       Colibri-Team
2.       Pobřeží Kocoviny
3.       Ke Karlovi Team

V kategorii nejlepší střelec vyhrál Michal Jelínek – Colibri-team, který nasázel za sezónu 26 gólů, druhý skončil Petr Abrhám – Rádbeers – 20 gólů a na pomyslné třetí příčce skončil Jan Hajda – Ke Karlovi Team – 17 gólů. Vítězi ještě jednou gratulujeme!

V druhém ročníku jsme zavedli nově hodnocenou kategorii – nejlepší brankář. Nejlepšího brankáře jsme vyhodnotili na základě ankety, do které jsme se snažili zapojit všechny zúčastněné –  týmy, rozhodčí, vedení ligy i diváky, kteří měli možnost hlasovat na internetu. Po celkovém vyhodnocení ankety se vítězem stal Michal Němeček – Colibri-team, kterému opět gratulujeme! Na stříbro dosáhl Z. Valenta – Pobřeží Kocoviny a na bronz – J. Halaxa – KGB.

Fotky ze slavnostního vyhlášení naleznete zde: http://loooool.rajce.idnes.cz/Posledni_14._kolo_AFLS_2.3.2014/

Všem vítězům gratulujeme, zejména hráčům týmu Colibri-team, kteří jsou obhájci titulu a absolutně ovládli všechny kategorie.  Pouze konstatuji – kluci byl vám předán „Putovní pohár“. Ostatním týmům děkujeme za jejich účast a do dalšího ročníku přejeme dosažení lepších výsledků a doufáme, že těchto 14 sportovních dnů bylo zpestřením víkendů nejen pro všechny hráče, ale i diváky, kterým také děkujeme za jejich účast.

Těšíme se na další ročník a sportu zdar!

Tým AFLS 


Napsat komentář