13náctka – šťastné kolo pro Rádbeers, Dým Team díky remíze klopýtl


V neděli 8. února proběhlo již 13. Kolo AFLS. I tentokrát jsme udělovali ceny nejlepším hráčům v každém zápase. Touto cestou dovolte, abych poděkoval společnosti UnArtel, s.r.o., která do soutěže věnovala soutěžní dárky (flashky, energetické nápoje).

V prvním zápase utkání se potkali hráči dvou tabulkově slabších mužstev. Závada v podzimní části porazila Rádbeers 3:1 a se ziskem jediných 3 bodů byla v tabulce předposlední. Rádbeers, i přes svoji bojovnost a nadšení pro fotbal, dosud nezískali ani bod. V odvetném utkání však Rádbeers soustředili veškeré úsilí a touha po prvních bodech je dovedla k vítězství. Zápas paradoxně skončil také 3:1 jen v zrcadlovém pojetí. Musím vyzvednout však hráče obou týmů, kteří předvedenou hrou oceněnou skvělou atmosférou diváků na tribuně, přispěli k atraktivnosti ligového kola. Díky horšímu skóre Závady se změnilo i pořadí na konci tabulky, kdy si mužstva prohodili pozice. Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni brankář Josef Boráň (Rádbeers) a Martin Bařinka (Závada).

V dalším utkání si to rozdali v malém derby hráči KGB a Dým Teamu. Při minulém střetnutí vyhráli hráči KGB 3:1. Do odvetného zápasu opět lépe vstoupili hráči KGB, kteří se ujali vedení. Zápas to byl tvrdý a ani jedno mužstvo nechtělo soupeři na hřišti nechat ani metr volného prostoru. Nicméně Dým Teamu se v průběhu zápasu podařilo vyrovnat na 1:1 a i přes následné vedení KGB 2:1, zápas skončil remízou 2:2. Závěrem musím konstatovat, že vzhledem k průběhu druhého poločasu, šťastnějším mužstvem bylo KGB a Dým Team trpí nadále derby syndromem. Nejvýraznějšími hráči, kteří byli za svůj výkon oceněni byl Prokop Šuráň (Dým Team) a Petr Remo (KGB).

Další zápas byl Desperádos proti Pivní Armádě. V podzimní části tyto mužstva odehráli vyrovnaný zápas, který byl ve finále radostnější pro Desperádos 3:2. Co však říci k odvetě? Výsledek 10:1 mluví za vše, hráči Pivní Armády působili odevzdaně a celý zápas byl v režii Desperádos, kteří si soupeřem hráli jako kočka s myší. Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Radek Pacík (Desperádos), který hattrickem přispěl k výhře a za Pivní Armádu to byl Štěpán Urbánek. Desperádos díky remíze Dým Teamu snížilo bodový rozdíl v boji o druhou příčku na jeden bod a závěr ligy proto může být ještě napínavý.

V posledním zápase nastoupili proti sobě hráči Nevšová B a Zpiťáři. První vzájemný duel končil výhrou 4:2 pro Nevšovou B. V odvetě jsme viděli kvalitní a napínavý fotbal, který spíše směřoval k remíze 2:2. Nicméně Zpiťáři v posledních desítkách sekund zvýšili na 3:2 a vrátili soupeři podzimní neúspěch. Nejlepší hráči byli Bronislav Vaněk (Zpiťáři) a Marián Červenka (Nevšová B).

V neděli 15.2. je změna a pozor začínáme od 14 hodin.

Nevšová B – Desperádos 14 hodin
Pivní Armáda – Dým Team 15 hodin
KGB – Rádbeers 16 hodin
Závada – Colibri Team 17 hodin

Těšíme se na další herní kolo a na Vaši účast, protože bez podpory diváků jsou zápasy poloviční!


Napsat komentář