1. ročník AFLS je za námi!


Závěrečné 7. kolo AFLS, zahájil zápas týmů, které si v předchozím kole hravě poradili se svými soupeři, Závada, proti Pobřeží kocoviny, které mělo v případě výhry, šanci na čtvrté místo. Zápas po jasném průběhu skončil výhrou Pobřeží v poměru 8 : 1.
Jako druhý přišel na řadu zápas Zpiťáři : Nevšová, který rozhodl o tom, kdo v tomto ročníku obsadí druhou příčku. Ve velmi vyrovnaném a pěkném zápase výhru na svou stranu strhli borci z Nevšové, kteří se otřepali z nečekané prohry v minulém kole a Zpiťáře porazili 3 : 2.
Také třetí zápas měl svůj náboj, svedl proti sobě Fanaticos Rudimov a STB. Tým STB se chtěl vrátit alespoň na čtvrtou pozici, na kterou se díky výhře dostalo Pobřeží kocoviny. A za tímto cílem šli kluci z STB od začátku zápasu a nakonec se jim snaha vyplatila, Rudimov porazili 6 : 2.
Závěrečný zápas proti sobě svedl prvního s posledním, KGB a Colibri. A borci z Colibri nikoho nenechali na pochybách, že tento ročník patří právě jim. Po suverénním výkonu “ přejeli KGB rekordním výsledkem ročníku 1 : 20 a dali tak jen razítko na své skvělé výsledky v lize.

Po odehrání zápasů, došlo na vyhlašování vítězů a předání cen. Týmy skončili v tomto pořadí, 1. Colibri – team, 2. Nevšová, 3. Zpiťáři, 4. STB, 5. Pobřeží kocoviny, 6. Závada, 7. Fanaticos Rudimov, 8. KGB

Kromě týmů jsme vyhlašovali také nejlepšího střelce ligy a tím se stal s 24 góly Zdeněk Otava.

Velká gratulace všem.

Závěrem, bychom Vám všem chtěli poděkovat. Divákům za podporu, vedoucím mužstev, že dali dohromady týmy, bez kterých by to nešlo, Kájovi Tomaníkovi a Pivnici Stb ve Slavičíně, který zajistil bufet a podílel se na cenách, Panu Fojtíkovi, za cenu pro nejlepšího střelce, Paní Málkové, která upekla krásný dort pro vítěze, rozhodčím Peťovi Švachovi, Honzovi Pekárkovi, Oldovi Frajtovi, Jindrovi Divilovi, Vaškovi Hájkovi a panu Boráňovi, za jejich čas, nervy a férově vedené zápasy, Anetce Manové a Míši Urbanové za velkou pomoc v bufetu, Michalu Klimentovi, který měl na starost oficiální stránky www.afls.cz, panu Kučerovi, který nám ohledně haly vyšel ve všem vstříc a v neposlední řadě celému realizačnímu týmu AFLS. DÍKY MOC.

Tímto bychom 1. ročník mohli prohlásit za úspěšně ukončený a těšíme se na spolupráci a pěkné okamžiky v příštím ročníku.

Za AFLS, Lukáš Dvořák a Pavel Pinďák.